Послуги, що ми надаємо, повністю сформовані з нашої ідеології. Ми прагнемо бачити задоволеного клієнта при передачі авто, відчувати  радість за повернення Вам відчуттів, здатних зрівнятися лише з купівлею нового автомобіля.

Саме з огляду на це, ми пропонуємо Вам не лише локальне фарбування. В комплекс наших послуг входять, окрім фарбування окремих частин деталей: повне фарбування нових деталей, відновлення пошкоджень пластикових деталей, рихтування вм’ятин без фарбування, полірування кузову, полірування оптики та, за потребою, замовлення з Європи вживаних деталей для заміни тих, що неможливо відновити.

Якщо Ваш авто потребує додаткових послуг з відновлення, будь ласка, запитайте про це адміністратора, ми маємо розгалужену мережу підрядних компаній, та, можливо, зможемо надати потрібні послуги в комплексі з основними.

Щодо співпраці зі страховими компаніями

Ми успішно співпрацюємо зі страховими компаніями та набули досвіду надання послуг в чіткій відповідності до Вашиг вимог.   Зважаючи на позитивні відгуки Ваших клієнтів, дозволяємо характеризувати себе як надійного партнера

Ми – Ваш еталон вартості послуг. Ми зацікавлені в довгостроковій співпраці, тому, за домовленістю, Ваші замовлення оцінюються за індивідуальним прайсом, що суттево знижує затрати СК на виплати.

Оплата можлива готівкою, внесенням коштів на рахунок як з ПДВ так і без. Ми повністю забезпечуємо надання належної документації. Несемо повну відповідальність за реєстрацію необхідних документів. Надаємо можливість відстрочки оплати.

Завдяки партнерським програмам, можливе надання таких супутніх послуг як видалення вм’ятин, встановлення нових деталей, та навіть відновлення  рекламного зоображення на пошкодженому авто.